Калейдоскопічний подіум для показу Saint Laurent у Венеції

23.07.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 2103
Калейдоскопічний подіум для показу Saint Laurent у Венеції

Продовжуємо знайомити вас із цікавими світовими проектами в галузі архітектури та дизайну, які можна реалізувати і в Україні за допомогою матеріалів для реклами і дизайну від AVERS. Дзеркальна інсталяція «Зелена лінза» американського художника Дуга Ейткена — прекрасний приклад того, як алюмінієвий композит, традиційно використовуваний для обшивки фасадів, може стати основою для цікавого експоната в світі високої моди і мистецтва.

Калейдоскопічний подіум під назвою Green Lens ( «Зелена лінза») розташований на венеціанському острові Чертоза. Він створений спеціально для показу чоловічого одягу сезону «весна-літо 2021» від Saint Laurent у Венеції.

Художник хотів створити живий твір мистецтва — і йому це цілком вдалося. Між світлоповертальними поверхнями десятигранного павільйону розмістили кашпо, повні листя. Вони відбиваються в гранях подіуму, створюючи враження пишного лісового пейзажу. Під час самого шоу димові машини і світлова ілюмінація перетворили «Зелену лінзу» на постійно мінливе тло для модного показу. Після шоу інсталяція залишилася на колишньому місці як самостійний арт-об'єкт.

Для спорудження десятикутника використовувався алюмінієвий композит — високотехнологічний сендвіч-матеріал, що складається з листів алюмінію і полімерної серцевини.

Хочете реалізувати вражаючий художній проект? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит ECOBOND із дзеркальною поверхнею. Матеріал часто використовується для обшивки фасадів, однак його властивості дуже шановані й у мистецькому середовищі: він легкий, міцний, підлягає різним видам обробки і стійкий до різних чинників довколишнього середовища. Його технологічність дозволяє втілювати нестандартні інженерні проекти.

До речі, це не єдиний випадок, коли дзеркальні конструкції служать незвичайним тлом для показу мод. Зовсім недавно ми писали про запуск весняної колекції H&M в Дубаї, яка також проходила в дзеркальному павільйоні. Які матеріали крім композиту можна використовувати для такої споруди читайте тут.