Kommerling — лідер серед ПВХ-пластиків

13.05.2020
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 1985
Kommerling — лідер серед ПВХ-пластиків

Листовий ПВХ — вельми популярний пластик у рекламній галузі. Придатність до друку, чудові фізичні властивості і відносна бюджетність роблять його прекрасним матеріалом для виготовлення торгових стойок, вітрин і різноманітних рекламних конструкцій. Однак далеко не всі представлені на ринку листи ПВХ повністю відповідають таким характеристикам. Щоб створювати по-справжньому якісні, привабливі і довговічні вироби, необхідно віддавати перевагу надійним брендам. Еталоном якості в цьому сегменті може по праву вважатися продукція німецького виробника Kommerling.

Вимоги до ПВХ-листів

Виробники реклами або виставкових конструкцій висувають ряд важливих критеріїв до будь-яких листових пластиків. Серед них

  • міцність;
  • мала вага;
  • збереження площинності;
  • легка обробка (різання, свердління, фрезерування, термоформування, склеювання, з'єднання за допомогою кріплень);
  • придатність до друку і фарбування;
  • стійкість до погодних умов, високих і низьких температур, вологи, вітрових навантажень, УФ-променів;
  • низькі витрати на обслуговування готових виробів;
  • доступна ціна.

ПВХ-пластик Kommerling

Марка KÖMMERLING відома у всьому світі. Підприємство було засноване в 1897 році і накопичило істотний виробничий досвід. Акцент усіх розробок — найвища екологічність і створення ефективних і економічних рішень. Протягом багатьох десятиліть KÖMMERLING є синонімом видатної якості, заснованої на прагненні пропонувати нові можливості, впроваджувати нові ідеї та новаторські технології і, отже, встановлювати нові стандарти.

Компанія надає велике значення системному мисленню. Якість від KÖMMERLING означає не тільки гармонійну єдність асортименту продукції, але і нагляд за всіма етапами виготовлення ПВХ, чи то дослідження і розробки, виробництво, дизайн або екологічна переробка.

KÖMMERLING користується прекрасною репутацією серед своїх клієнтів, не тільки завдяки якості продукції, а й великому асортименту спінених і не спінених листів для різноманітного застосування. Найбільш актуальними для українського рекламного ринку є серії KömaTex і KömaPrint.

KömaTex

Листи ПВХ KömaTex мають дуже рівну, дрібноклітинну структуру і гарну міцність. Матова, високоякісна поверхня з легкою текстурою представляє собою чудову підкладку для друку, фарбування та ламінування і є дуже простою в обробці.

Матеріал придатний для розпилювання, фрезерування, свердління, різання, перфорації, формування, складання, штампування, гнуття, тиснення, зварювання та склеювання.

KömaTex — надзвичайно цікаве рішення для створення вивісок, банерів і дисплеїв, а також дизайну магазинів і виставкових стендів.

Листи білого кольору є стійкими до атмосферних впливів, що робить їх ідеальним матеріалом для зовнішніх робіт.

Серед інших переваг — стійкість до вологи, корозії, горіння.

KömaPrint

KömaPrint із приємною текстурою і поверхнею був розроблений спеціально для потреб поліграфії. Інноваційний матеріал із особливими властивостями гарантує чудову якість трафаретного і цифрового друку, а також ламінування.

Матеріал є вологостійким, тому однаково підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Як і KömaTex, з KömaPrint дуже зручно працювати, створюючи рекламні та виставкові конструкції, як серійні, так і штучні. Матеріал придатний до штампування, різання, розпилювання, фрезерування, свердління, перфорації, формування, фальцювання, гнуття, тиснення, зварювання і склеювання.

Таким чином, білі і кольорові ПВХ-листи KömaTex і KömaPrint від KÖMMERLING гарантують чудові властивості для реалізації творчих ідей.

Компанія AVERS пропонує українським користувачам різноманітні листові і плівкові матеріали для реклами, дизайну і будівництва від світових лідерів. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб ознайомитися з каталогом, купити і отримати професійну консультацію від досвідчених менеджерів.

Товари зі статті
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 8 мм
лист
-
+
1 040,93 ₴/м2
Сума: 6 508,41 ₴
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
1 359,62 ₴/м2
Сума: 5 059,15 ₴
Sale
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 2 мм
лист
-
+
1 335,00 ₴/м2
260,94 ₴/м2
Сума: 1 241,55 ₴
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 3 мм
лист
-
+
369,78 ₴/м2
Сума: 2 312,05 ₴
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 4 мм
лист
-
+
497,08 ₴/м2
Сума: 3 107,99 ₴
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 5 мм
лист
-
+
620,49 ₴/м2
Сума: 3 879,61 ₴