Люкс-автомийка

21.07.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2245
Люкс-автомийка

Матеріали, використовувані для будівництва автомийки, повинні витримувати складні умови експлуатації, забезпечувати економію часу при будівництві, бути рентабельними і привабливими зовні. Алюмінієвий композит ECOBOND — офіційним дистриб'ютором якого є компанія AVERS, повністю відповідає заявленим вимогам. Саме тому ФОП Кудінович обрав його для оздоблення LuxWash в Олександрії (Кіровоградська обл.).

Про замовника

LuxWash — велика мережа автомийок самообслуговування. Головний офіс компанії знаходиться у Львові, а мийки розташовані по всій Україні, а також у Білорусі, Молдові та Румунії. До мережі входить близько 300 комплексів, і ще близько 100 зводяться. У роботі використовується тільки якісне обладнання та матеріали провідних європейських виробників.

Особливості проекту

Жорстких вимог до оформлення фасаду для мийок, що будуються по франшизі LuxWash, немає, проте у пріоритеті темні тони оздоблювальних матеріалів. Панелі ECOBOND у темно-сірому відтінку «графіт» сподобалися кінцевому замовнику і вписалися в загальну концепцію.

Легкий блиск і металізовані вкраплення підвищують загальну естетику і надають автомийці сучасний стиль. Цікава особливість фасаду — касети незвичайної форми і практично безшовна обшивка. Зазор між касетами — всього 1-2 мм. Складну інженерну задумку вдалося реалізувати завдяки ретельно прорахованій схемі фрезерування, точності її виконання та особливій техніці встановлення касет.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — високотехнологічний сендвіч-матеріал, який оптимально підходить для оздоблення об'єктів із підвищеними навантаженнями. Він може використовуватися для будівництва нових або модернізації старих конструкцій. Панелі не бояться вологи, хімікатів, перепадів температури. Постійна наявність на складі затребуваних позицій дозволяє замінити пошкоджену касету в будь-який момент без необхідності реконструювати цілий фасад. Ще один плюс — безпроблемний догляд — якісне покриття поверхні не псується під час будь-якої обробки.

Результат

Незвично оформлена автомийка виграшно виглядає на тлі подібних закладів. Стійкість ECOBOND до води і хімікатів, перевірені на величезній кількості об'єктів по всьому світу, дозволяють бути повністю впевненим у тому, що привабливість оздоблення збережеться протягом тривалого часу, не зважаючи на підвищену вологість, перепади температур і намерзання бризків взимку. І замовник, і виконавець задоволені, плідна співпраця триває і на інших об'єктах.

Коментар

Максим Кудінович, ФОП Кудінович

«Такого гарного відтінку панелей більше немає у інших виробників. Тому вибір був тільки ECOBOND і тільки AVERS. Автомийка виглядає просто «Вау!»

ФОП Кудінович

ФОП Кудінович (Олександрія, Кіровоградська обл.) вже 6 років займається внутрішнім і зовнішнім дизайном, виготовленням рекламних конструкцій і сувенірів, УФ-друком. Великий досвід роботи з різними матеріалами дозволяє підбирати оптимальні, привабливі візуально і економічно ефективні рішення для кожного конкретного замовника.

https://www.instagram.com/woodenstyle_ua/

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує рекламістам і дизайнерам найширше портфоліо матеріалів, завжди присутніх на складі. Потрібна консультація технічного фахівця — телефонуйте або пишіть у чат просто зараз!

Товари зі статті
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
804,00 ₴/м2
Сума: 5 829,00 ₴