Надувний домкрат

10.08.2020
Корисна інформація Застосування матеріалів Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 2253
Надувний домкрат

Домкрат — життєво важливий інструмент у будь-якому автомобілі. Ідеальний варіант буде надійним, відповідати вашому бюджету і потребам. Оптимальним рішенням за співвідношенням ціни, якості і зручності стануть надувні домкрати з високоміцних ПВХ-тканин.

Домкрат: критерії вибору

Перш ніж приступати до вибору підходящого домкрата, необхідно зважити ряд важливих факторів:

 • Вага, на яку розраховано пристрій. Навіть у надпотужних рішень є певні обмеження, тому потрібно визначити вагу автомобіля, згідно зі специфікацією виробника.
 • Стабільність. Незалежно від того, чи міняєте ви колесо на узбіччі, чи пораєтеся у гаражі, автомобіль повинен отримати надійну опору, перш ніж ви почнете технічне обслуговування. Для придорожнього обслуговування важлива стійка основа, яке витримає ґрунтові поверхні.
 • Портативність. Ще один важливий фактор, при роботі в польових умовах, а не в гаражі. Пристрій не має займати багато місця у багажнику.
 • Діапазон підйому і профіль. На цей показник впливає відстань від землі до ходової частини автомобіля і вид робіт, які планується здійснювати. Більшість домкратів можуть підняти автомобіль на висоту трохи більше 30 см від землі. Цього місця достатньо, щоб замінити колесо, але недостатньо, щоб прослизнути під машину.

 

Надувний домкрат: переваги

У стандартну комплектацію багатьох автомобілів дуже часто входять механічні домкрати. Щоб привести його в дію і підняти машину, потрібне певне зусилля, водночас вага автомобіля обмежується. Більш складні пристрої — гідравлічні або пневматичні — займають більше місця, коштують більше, є вибагливими в експлуатації.

Чудова альтернатива — надувний домкрат із дуже міцної ПВХ-тканини. Зверху такий домкрат додатково оснащений спеціальною рифленою прокладкою, яка знижує ризик пошкоджень при зіткненні з днищем автомобіля. Додаткова гумова прокладка на нижній частині робить пристрій більш стійким на будь-якій поверхні.

У здутому стані такий домкрат займає мало місця і може зберігатися в багажнику автомобіля. А надути до необхідної висоти його можна всього за кілька хвилин за допомогою автомобільного компресора або системи накачування від вихлопної труби.

Ключові переваги надувних домкратів:

 • легка конструкція;
 • низька ціна;
 • проста робота;
 • можливість використовувати де завгодно (не вимагають пневмоустановки);
 • широкий робочий діапазон

Надувний домкрат: сфера застосування

Компактний і простий у використанні надувний домкрат може стати в нагоді у різних обставинах як на дорозі, так і у домашніх умовах. Серед найбільш поширених застосувань:

 • Заміна спущених шин на дорозі. Переносний домкрат дає можливість підняти автомобіль і встановити запасне колесо за лічені хвилини, а не чекати допомоги.
 • Заміна шин у гаражі. Немає необхідності звертатися до механіка за базовим обслуговуванням, яке можна виконати вдома.
 • Заміна гальмівних колодок, масла або трансмісійної рідини.
 • Підйом важких вантажів. У той час, як автомобільні домкрати зазвичай використовуються для підйому автомобілів, їх також можна використовувати і для інших рішень, наприклад підйому газонокосарки.

В асортименті компанії AVERS представлений широкий вибір міцних і довговічних ПВХ-тканин BOATEX, які чудово підходять для створення різноманітних надувних конструкцій. Звертайтеся у чат або по телефону за подробицями.