Великомасштабна скульптура з ПВХ

15.07.2021
Кейси Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 2239
Великомасштабна скульптура з ПВХ

Створити великомасштабну сучасну скульптуру, що приваблює людей зробити селфі, всього за кілька днів? Легко! Високоякісний ПВХ-пластик у руках художника — те саме, що глина, фарби або камінь, — вважає київський художник Віталій Маковій, який створив скульптурну композицію для входу в Зелений театр.

Про замовника

Київський Зелений театр був побудований у 1949 році. Занедбане місце обросло міфами і легендами. Після сучасної реконструкції легендарна «Зеленка» змінилася. Тут звучить найкраща музика, проходять концерти українських та зарубіжних зірок, є два танцполи, басейн і пляж.

Особливості проекту

Після реконструкції Зеленого театру всіх відвідувачів на вході «зустрічає» величезна скульптура у вигляді голови і рук людини, створена Віталієм Маковієм. Висота кожної частини — близько 2-2,5 м. Вночі з підсвічуванням скульптура виглядає особливо вражаюче.

Оптимальним матеріалом для такого виробу став ПВХ завтовшки 5 мм. Матеріал дуже легко фрезерується і клеїться — тому виготовити скульптуру за ескізами всього за три дні не становило ніяких проблем. Мала вага спростила монтаж конструкції такого великого формату. Крім того, у несезонний час скульптура демонтується, тому фактор ваги залишається критичним.

Очі фігури виконані з акрилу.

ПВХ OCTOPLAN

ПВХ — універсальний матеріал для виготовлення рекламних і виставкових конструкцій, внутрішнього оздоблення приміщень, пакування, виготовлення тестових моделей. Він дуже легкий, простий у обробці та нетоксичний, його можна безпечно використовувати в місцях скупчення людей. Поверхня матеріалу не боїться води, корозії і атмосферних явищ. Листи досить жорсткі і пожежобезпечні.

Результат

ПВХ вельми популярний серед рекламістів. Художник, здатний вийти за рамки звичного сприйняття, використовував його для виконання неординарного завдання — створення сучасної скульптури. Результат — вражаючий! Твір мистецтва виглядає незвично, яскраво контрастує з навколишнім середовищем і виділяється на його тлі, завдяки величезним розмірам і яскравому підсвічуванню.

Скульптура викликає інтерес публіки і стимулює фотографуватися і ділитися фотографіями в соціальних мережах.

Коментар

Віталій Маковій, художник:

«Для цієї скульптури інші матеріали я навіть не розглядав. Альтернативою для такого формату міг би стати метал, але виготовлення було б довгим і дорогим, треба було б багато зварювальних робіт. Роботою з ПВХ я дуже задоволений!».

Про Віталія Маковія

Віталій Маковій — сучасний київський художник і скульптор, що працює з бетоном, металом і пластиками. Роботи Віталія демонструються на виставках в Україні та за кордоном.

https://www.instagram.com/vitaliymakoviy/?utm_medium=copy_link

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським користувачам великий асортимент матеріалів для дизайну і творчості. Хочете підібрати оптимальне рішення для конкретного проекту? Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
766,08 ₴/м2
Сума: 2 850,58 ₴