Який банер краще використати?

31.01.2022
Застосування матеріалів Матеріали для друку
Час читання 15 хв
Прочитали: 3057
Який банер краще використати?

Привабливий вигляд банера, його функціональність та довговічність багато в чому залежать від правильно підібраного матеріалу для друку. Пропонуємо короткий огляд, які види банерної тканини бувають і як обрати банерну тканину.

Чинники, які потрібно враховувати

Банери з ПВХ-тканин мають ряд переваг. Вони міцні та дуже стійкі до атмосферних впливів. На напівматову поверхню оптимально лягають чорнила під час друку. Їх можна використовувати для внутрішньої та зовнішньої реклами. Щоб визначити, який матеріал є кращим для банера, потрібно врахувати такі чинники.

  • Розташування. Перед придбанням тканини необхідно розуміти, де саме висітиме банер: у приміщенні або на вулиці. Важливо враховувати атмосферні явища (яскраве сонце, опади, посилені вітрові навантаження).
  • Освітлення. Важливо, щоб матеріал добре виглядав при денному світлі і перехожі могли легко розглянути, що зображено на банері.
  • Бюджет рекламної кампанії.
  • Термін експлуатації банера.

На якому матеріалі роблять бюджетні банери

Коли йдеться про одноразові заходи, доцільно використовувати ламінований банер щільністю 440 г/м². Це бюджетний і досить міцний банер для нетривалого використання. При необхідності його можна використовувати і повторно.

Оптимальне співвідношення ціни та якості

Найпоширеніший у галузі реклами вибір — литий банер 440 г/м². Він є досить міцним як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, при цьому товщина дає можливість легко і без проблем його встановлювати.

Там, де посилені навантаження або необхідно створити великі полотна більше 10 метрів завширшки, часто використовують литий банер 510 г/м². Полотна «зварюють температурою».

Банерна тканина ПВХ із середньою щільністю може використовуватися повторно, вона вітронепроникна та вогнестійка.

Банерна сітка

При встановленні банера у вітряному місці раніше у ньому робилися спеціальні прорізи, проте це погіршувало привабливість зображення. Сучасне рішення — перфорована сітчаста тканина  (ступінь перфорації до 70%). Частина вітру проходить через невеликі отвори, що знижує парусність. Цей варіант добре підходить для особливо великих рекламних макетів та багаторазового тривалого використання, а також часто використовується для приховування будівельних риштувань.

Крім того, сітка пропускає певну кількість світла, тож при використанні на будинках вікна не залишаються повністю затемненими.

Таким чином, перед придбанням банерної тканини необхідно врахувати ряд чинників. У компанії AVERS можна придбати високоякісні банерні тканини PRINTEX за цінами від виробника. Звертайтеся до менеджерів за зразками та консультацією.

Товари зі статті
Білий Printex Mesh 270 сітка для друку з підкладкою
рулон
-
+
78,20 ₴/м2
Сума: 8 211,00 ₴
Sale
Білий матовий Printex C 510 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
86,22 ₴/м2
77,60 ₴/м2
Сума: 6 208,00 ₴