Космічна шафа з АКП

02.02.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1720
Космічна шафа з АКП

Архітектори WY-TO розробили незвичайний «космічний» дизайн квартири в Сінгапурі для молодої пари, поєднавши різні стилі на відносно невеликій площі у 50 м2.

Він — технічно підкований генеральний директор і затятий колекціонер годинників. Вона — відомий перукар із Нью-Йорка. У дизайні потрібно поєднати різні смаки та врахувати побажання по функціоналу. Контрастні форми та матеріали відображають різний характер пари та визначають особливий дизайн цього проекту.

Яскравою особливістю став створений спеціально для чоловіка «льодовиковий притулок» — дзеркальна шафа з тривимірним фасадом, всередині якої демонструються колекційні годинники.

Тривимірні проекти з алюмінієвого композиту ECOBOND стають дедалі популярнішими як в архітектурі, так і дизайні інтер'єру. Зовсім нещодавно ми писали про унікальний інтер'єр театру, де за допомогою тривимірного облицювання вдалося досягти ідеальної акустики. Ще один цікавий проект, реалізований в Україні, — полігональний фасад рекламної агенції APARO.

Під час виготовлення АКП ECOBOND використовується сировина преміальної якості. Високоміцний алюмінієвий сплав, первинний поліетилен і надійна адгезія між шарами дозволяють піддавати матеріал різноманітній обробці: фрезеруванню, різанню, багаторазовому згинанню. Готові вироби не втрачають привабливості під впливом вологи, УФ-променів та інших несприятливих чинників протягом тривалого часу.

Товари зі статті
Синій RAL5010 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴