×
Тел.: (044) 500 3025

28.08.2020

«Thermally speaking» або «Мовою температури» — це незвичайна світлова інсталяція, розроблена канадською студією Leuwebb і встановлена ​​у Центрі відвідувачів Fort York (Торонто).

У проекті використовуються термографія і інфрачервоні вимірювальні прилади для виявлення енергії тіла у тривимірному просторі. Тепловізійні камери транслюють і перетворюють теплову енергію відвідувачів на рухому світлову завісу.

Іншими словами, в залежності від температури перехожих і відвідувачів, адаптивна установка змінює відтінок. Прозорі фасади будівлі виглядають неймовірно за рахунок експериментального освітлення, гри світла і кольору.

Прекрасне рішення для подібних проектів — монолітний полікарбонат. Він не б'ється, тому є абсолютно безпечним для людних місць. Водночас матеріал із високою прозорістю важить значно менше, ніж скло, тому не ускладнює фасад, спрощує транспортування і монтаж різноманітних конструкцій.

 

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!