Ласий шматочок білборда

14.07.2021
Креатив Листові пластики
Прочитали: 2064
Ласий шматочок білборда

Adam & eveDDB запустила «зухвалу» рекламну кампанію для просування міні-версій морозива Magnum, Cornetto і Wall від корпорації Unilever.

Холодні ласощі в буквальному сенсі розраховані на один укус. Саме це і лягло в основу рекламної стратегії: в місті Лідс (Великобританія) з'явився рекламний щит із «відкушеним» кутом.

Тема «надкушених» щитів не нова. Наприклад, тут ми писали про подібний проект. Однак такий креатив незмінно викликає інтерес аудиторії, і стимулює вірусне поширення селфі у соцмережах.

Для того щоб зробити імітацію «надкушеного» білборда потрібен матеріал пластичний і водночас щільний, здатний тримати форму і об'єм. Хочете створити незвичайний щит із тривимірними ефектами? Рекомендація AVERS — ударостійкий кольоровий полістирол OCTOPLAN HIPS.

Матеріал легко приймає задану форму при розігріві до температури пластичності (130॰С). Відформовані деталі закріплюються за допомогою клею.

Таку конструкцію можна обклеїти плівкою з друком або нанести плотерну аплікацію, якщо необхідно.

При цьому важливо пам'ятати, що полістирол є не стійким до дії ультрафіолету, тому така конструкція не відрізняється довговічністю і підходить тільки для нетривалої реклами: термін служби щита кілька місяців.

Товари зі статті
Синій 849 OCTOPLAN полістирол листовий, 2 мм
лист
-
+
627,45 ₴/м2
Сума: 1 254,90 ₴